Ahotsenea eta Plateruena, kontzertuz gainezka
2018/12/05 - 2018/12/09
Durango
Bizkaia
Ahotsenea
AIPAMENAK

53. Durangoko Azokako kontzertu guztien zerrenda eta ordutegiak honaj¡ko hauek dira:

ABENDUAK 5 ASTEAZKENA
Ahotsenean:
11:00 AKABU 'Erlojuari begira'
11:40 DUNNE 'Argi eza'
12:20 MUSHKUM 'Nire totem animalia'
13:00 JOSU BERGARA 'Asunak'
13:40 BROKEN BROTHERS BRASS BAND 'Txertaketa'
14:20 POLYBIUS 'Polybius'
15:00 LAPPA 'Polisemian'
15:40 ENERITZ FURYAK 'Zaldi zuria / Maskara'
16:20 GATOM 'Binomio / Bueltan gatoz'
17:00 IRAZI 'Orratzak'
17:40 NIZURI TAZUNERI '7A7PI'
18:20 AZALERA 'Azalera'
19:00 MIKEL URAKEN 'Izaki bizidun berriak'
19:40 MADELEINE 'Su hura'
 
Plateruenan:
23:00 HUNTZA 'Xilema'
 
ABENDUAK 6 OSTEGUNA
Ahotsenean:
11:00 IZAKI GARDENAK 'Dena oskol'
11:40 LARREGI 'Loreak desertuan'
12:20 DIENTES DE LUNA
13:00 MARKOS UNTZETA & ESKU HUTSIK 'Eguzki gorri bat'
13:40 ANITA PARKER 'Anita Parker 2'
14:20 XABI BANDINI 'Begibakar'
15:00 MONTAUK 'Geruzak'
15:40 THE POTES 'Ametsak dira egi erabat bete aurretik'
16:20 NOMADAK 'Hasieratik +'
17:00 JON GURRUTXAGA 'Kateak'
17:40 EHko TRIKITIXA ELKARTEA 'Haziak II'
18:20 ZIZEL 'Serendipia'
19:00 ANEGURIA 'Percebe dana edo ezebez'
19:40 RO 'Aikor'
 
Plateruenan:
23:00 ESNE BELTZA 'Ni'
 
ABENDUAK 7 OSTIRALA
Ahotsenean:
11:00 DEKOT 'Demak'
11:40 ORDAGO FOLK 'Bidaian'
12:20 LEOK'K 'Infinituari segika'
13:00 FETITXE 'Polyhedron'
13:40 TOOTH '_amaierarik ez...'
14:20 MADDI 'Ying Yang'
15:00 ERTZAK 'Gaur'
15:40 NERABE 'Toki-on'
16:20 IKER LAUROBA 'Udazkena'
17:00 BAOBABS WILL DESTROY YOUR PLANET 'Argiaren abiadura'
17:40 HIBAI 'Agian bihar'
18:20 HEZURBELTZAK 'Hezurbeltzak'
19:00 KOIU 'Noiz arte?'
19:40 ROLAN GARCÉS 'Rolan & Loop Abestiak'
 
Plateruenan:
23:00 MODUS OPERANDI 'Zatoz gugaz'
 
ABENDUAK 8 LARUNBATA
Ahotsenean:
11:00 GATIBU 'Azken indioak'
11:40 NOGEN 'Liv Til Doden'
12:20 TXAPELPUNK 'Zorionak nire partez...'
13:00 BAD SOUND 'Birsortzen'
13:40 HESIAN 'Hasiera'
14:20 ERABATERA 'Antipodetan'
15:00 ISUO ETA KEZMAN 'Bihar akaso'
15:40 TRISTTAN MOURGUY ETA HOREBA 'Dual [2/2]: beharrezkoa da... hutsa
16:20 TXOST! 'Erreferak esperantza'
17:00 BIDELAPURRAK 'Gorriak eta bi'
17:40 HARA! 'Errotak'
18:20 DAMA 'Dama'
19:00 McONAK 'Gure naufragioak'
19:40 LEIHOTIKAN 'Non zaude?'
 
Plateruenan:
23:00 ANESTESIA 'Gorrotoaren ahotsa'
 
ABENDUAK 9 IGANDEA
Ahotsenean:
11:00 BERÇAITS ANAIAK 'Anai'
11:40 MAIRU DANTZA
12:20 HAXOTZ 'H'
13:00 ANTTON LARRANDABURU ETA BITXILOREAK
13:40 INUN 'Aingurak'
14:20 PANTXIS BIDART & ALEXIS THERAIN '14'
15:00 IBAI MARIN 'Bidean naiz'
15:40 GUDA DANTZA 'Argibideak'
16:20 BIHOZKADA 'Pirata lagun II'
17:00 MADDI ZUBELDIA ETA H-EDEN 'Zimurrak baleki'
17:40 PASSEPARTOUT 'Sinergia'
18:20 GORPUZKINGZ
19:00 INDIDXABAK 'Indidxabak'
19:40 ELORTEGI ANAIAK 'Basque culinary rokanrol'
 
Plateruenan:
20:00 OLATZ SALVADOR 'Zintzilik'

KOKAPENA
Landako Etorbidea, 6, 48200
Ahotsenea
Durango
Bizkaia
LOTURAK